Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 16 Απρ 2024, 07:09



Απάντηση στο θέμα  [ 1 δημοσίευση ] 
Μεταμόσχευση Μαλλιών και Μεγαλακρία 
Συγγραφέας Μήνυμα
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Μεταμόσχευση Μαλλιών και Μεγαλακρία
Ερώτηση
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ (FIT).
ΣΤΑ 22 ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΑΚΡΙΑ, ΕΓΙΝΕ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΑΔΕΝΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΦΥΣΗ. ΕΚΤΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΕΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΑΥΞΗΤΙΚΗΣ ΟΡΜΟΝΗΣ. Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΥΣΕΙΣ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ. ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΕΙΤΑΙ SANDOSTATIN LAR30 ANA ΜΗΝΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ Η ΜΟΝΙΜΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.

Απάντηση
Εφόσον το ορμονικό προφίλ διατηρείται εντος. Των φυσιολογικών ορίων με τη θεραπεία υποκατάστασης, δεν βλέπω γιατί να υπάρχει πρόβλημα.
Το πρόβλημα είναι ΑΛΛΟΥ: Είστε μικρός για να κάνετε μεταμόσχευση. Τι θελω να πω: η μεταμόσχευση θα καλύψει λίγο το κενό οι μεταμοσχευμένες τρίχες, δεν πέφτουν. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ! Επομένως θα δημιουργηθεί σε λίγο θέμα.
Το ιδανικό λοιπόν θα είναι να γίνει μεταμόσχευση, ΟΤΑΝ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΛΩΠΕΚΙΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ και αυτό γίνεται μετά τα 45-50.


05 Μαρ 2013, 22:12
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 1 δημοσίευση ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.