Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 29 Μαρ 2024, 10:26



Απάντηση στο θέμα  [ 1 δημοσίευση ] 
Αυχενοβραχιόνιο Σύνδρομο 
Συγγραφέας Μήνυμα
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Αυχενοβραχιόνιο Σύνδρομο
Eρώτηση
ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΝΟΥ ΣΤΑ 2 ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ. ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΕΙΧΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΙΣΧΥ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ 7 ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ 3 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΓΝΩΣΘΕΙ ΑΥΧΕΝΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ (ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΗΜΑΤΑ, ΤΥΠΟΥ ΚΟΙΛΕΣ ΣΤΗ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΜΟΥ). ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΦΟΡΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ. ΩΣΤΟΣΟ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ "ΤΥΧΑΙΑ" ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΤΩΝ ΚΑΚΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΧΕΝΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΔΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ. ΩΣΤΟΣΟ, ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΟΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΒΕΛΟΝΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!


Απάντηση
Συμφωνα με τα δεδομένα που δινετε δεν υπάρχει οργανικο προβλημα ευτυχώς, αλλα ουτε προκειται για μια απλή συγκυριακη νευρομυϊκή διαταραχή.Η Ομοιοπαθητικη,εφόσον εφαρμοσθεί με γνώμονα την φυσικη ενεργειακή ισορροπια τοσο των χεριων όσο και την ψυχοφυσιολογική ισορροπια ολου του οργανισμου,φαίνεται οτι εχει μεγαλες προοπτικες για θεραπεία.


10 Ιουν 2011, 14:16
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 1 δημοσίευση ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.