Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 18 Απρ 2024, 14:43



Απάντηση στο θέμα  [ 1 δημοσίευση ] 
Πόνος στον αυχένα και πονοκέφαλος 
Συγγραφέας Μήνυμα
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Πόνος στον αυχένα και πονοκέφαλος
Ερώτηση
ΕΙΜΑΙ 42 ΕΤΩΝ 1'65 ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟς 78 ΚΙΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΣΕ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΣΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ Η ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΞΟΝΙΚΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.

Απάντηση
Το προβλημα σας είναι οπως φαινεται λειτουργικο (ψυχοφυσιολογικο) και δεν χρειαζεται να κανετε περαιτερω εργαστηριακες εξετασεις. Δεδομενου οτι η καταλληλη Ομοιοπαθητικη αγωγη ειναι η πλεον ενδεδειγμενη για λειτουργικα(ψυχοφυσιολογικα) προβλήματα,πιστευω ότι μεσω αυτης θα βρειτε τη λύση σας. Για συνεντευξη μαζι μου δεν χρειαζεται να ταξιδεψετε αν μενετε Αθηνα ή Θεσσαλονικη. Αν παλι μενετε μακρια απο Αθηνα -Θεσσαλονικη,τοτε μπορω να σας κλεισω τηλεφωνικη συνεντευξη ή συνεντευξη μεσω skype. Ενημερωστε με εαν επιθυμειτε συνεντευξη και θα σας δωσω ημερα και ωρα ειτε απο κοντα στο ιατρειο είτε τηλεφωνικα.


25 Ιούλ 2012, 18:36
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 1 δημοσίευση ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.