Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 29 Μαρ 2024, 10:33



Απάντηση στο θέμα  [ 1 δημοσίευση ] 
Πόνος στο στομάχι,σφύξιμο μέχρι την καρδιά, τάση για εμετό.. 
Συγγραφέας Μήνυμα
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Πόνος στο στομάχι,σφύξιμο μέχρι την καρδιά, τάση για εμετό..
Ερώτηση
ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΦΥΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΩΡΑΚΑ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΩΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΔΙΨΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ Κ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ ΞΗΡΟΣ ΒΗΧΑΣ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 13 ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ Κ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Απάντηση
Όσον αφορά τα συμπτώματα σας αν έχετε εξεταστεί από καρδιολόγο και είσαστε καλά τότε καλό είναι να κάνετε τη γαστροσκόπηση. Αν είναι φυσιολογική θα πρέπει να κοιτάξετε και το θυρεοειδή σας. Για το πρόβλημα με το έντερο το τι θα κάνετε εξαρτάται από την ηλικία σας, αν έχετε περάσει τα 50 ή αν βλέπετε αίμα, ή αν κάποιος συγγενής 1ου βαθμού είχε καρκίνο θα πρέπει να υποβληθείτε σε κολονοσκόπηση. Αν δεν έχετε κάτι από τα προηγούμενα, θα τροποποιήσετε τη διατροφή σας, θα βάλετε πολλές φυτικές ίνες έτσι ώστε να ενεργείστε φυσιολογικά.


26 Νοέμ 2010, 01:08
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 1 δημοσίευση ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.