Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 28 Απρ 2024, 08:45



Απάντηση στο θέμα  [ 1 δημοσίευση ] 
Ερεθισμός και κάψιμο μετά από ξύρισμα στην ευαίσθητη περιοχή 
Συγγραφέας Μήνυμα
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Ερεθισμός και κάψιμο μετά από ξύρισμα στην ευαίσθητη περιοχή
Ερώτηση
Καλησπέρα σας,είμαι 25 χρονών,ύψος 1.80 και βάρος 68 κιλά...
Προ ενός μηνός έκανα το λάθος να κάνω αποτρίχωση με ξυραφάκι στην ευαισθητη περιοχή και στις τρίχες πίσω στον πρωκτό, αγνοώντας το μεγάλο σφάλμα που κάνω...Στην ευαίσθητη περιοχή δεν έχω κανένα πρόβλημα όμως με την αποτρίχωση με ξυράφι που έκανα στις τρίχες στην υπόλοιπη ευαίσθητη περιοχή, όταν είχαν ξυριστεί εντελώς ήμουν μια χαρά. Τώρα όμως που αρχίζουν πάλι να βγαίνουν αισθάνομαι ενόχληση/κάψιμο πισω χαμηλά και όταν φοράω εφαρμοστά/στενά παντελόνια,μετά αν δεν κάνω κρυο ντους αισθάνομαι κάψιμο και ερεθισμό...Καταλαβαίνω ότι μάλλον ακουμπά το ένα μέρος με το άλλο στα οπίσθια και επειδή δεν υπάρχουν τρίχες,προκαλείται ερεθισμός. Υπόψην ότι δεν έχουν δημιουργηθεί σπυράκια, ώστε να μιλάμε για τρίχες που μεγαλώνουν προς τα μέσα.
Αποκλείοντας την πιθανότητα μεταδιδόμενου σεξουαλικού νοσήματος μιας και δεν έχω κάποια σχέση, τί συμβουλεύετε να κάνω; Να περιμένω να μεγαλώσουν πάλι οι τρίχες και απλά να κάνω υπομονή ή να πάω σε γιατρό; Αν πρέπει να πάω σε γιατρό, πάω σε δερματολόγο ή γυναικολόγο; Οι κρέμες των μωρών για σύγκαμα, μπορούν να με ανακουφίζουν;

Απάντηση
Δοκίμασε για 2 μέρες μόνο, να βάλεις υγρό Propiosalic πρωί και βράδυ.
.


30 Μαρ 2012, 12:10
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 1 δημοσίευση ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.