Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 18 Απρ 2024, 19:53



Απάντηση στο θέμα  [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 59  Επόμενο
ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ 
Συγγραφέας Μήνυμα

Εγγραφη: 03 Αύγ 2010, 15:38
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Βασιλική αν σου είναι εύκολο θα μου στείλεις και εμένα τη διατροφή που ακολούθησες; το εμαιλ μου είναι vagiana@gmail.com Ευχαριστώ!


12 Οκτ 2010, 11:37
Προφίλ

Εγγραφη: 12 Οκτ 2010, 22:50
Δημοσ.: 12
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
καλησπερα σε ολους!να μαι κ γω στην παρεα!!!υποφερω απο λευκη εδω και 15χρονια περιπου αλλα τα τελευταια χρονια με απασχολει ολο και πιο πολυ. :( ειμαι 25 ετων και το καλο ειναι οτι ειμαι αρκετα ανοιχτοχρωμη.το χειμωνα δεν με πειραζει ιδιαιτερα αλλα το καλοκαιρι με βασανιζει...τοσο που εχω αρχισει να αντιπαθω αυτη την εποχη!εχω παει κατα καιρους σε δερματολογους,εχω ακολουθησει διαφορες θεραπευτικες μεθοδους (αλοιφες,χαπια,βιταμινες)χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα.παντα στο τελος κουραζομουν και τα παρατουσα.μου λεγαν θελει υπομονη και επιμονη αλλα μεχρι ποτε???...ποσο να προχωρας χωρις ενα σημαδι βελτιωσης??το λεω σε σας γιατι μονο οταν το ζεις καταλαβαινεις!ψυχοφθορο με λιγα λογια!βαρεθηκα να κρυβομαι και να ντρεπομαι να μιλαω γι αυτο!ασε που δεν μπορω τους παραξενους που ρωτανε...τι επαθες εδω?γιατι ειναι λευκο?και αντε να εξηγησεις!!μ αρεσει πολυ που γιναμαι μια παρεα και πιστευω πως μεσα απο αυτο θα βγει κατι!κατι καλο!ενα φως επιτελους!το τηλ του φαρμακοποιου το πηρα(ευχαριστω την πρασινοματα γι αυτο!),ωστοσο δεν εχω καταφερει να περασω ακομη απο αθηνα, διοτι ειμαι εκτος.με την πρωτη ευκαιρια θα παω να παρω την αλοιφη.με ενδιαφερει ομως εξισου και το θεμα της διατροφης.Βασιλικη αν σου ειναι ευκολο θελω να μου στειλεις το προγραμμα της διατροφης που ακολουθησες εσυ αν και δε σου κρυβω πως μου φανηκε αρκετα δυσκολο καθως απορριπτεις πολλες βασικες τροφες.βεβαια το στηριζεις με πολυ σωστα επιχειρηματα και ισως να ειναι ετσι τα πραγματα.οπως και να χει ο καθενας απο μας πιστευω οτι αν βρει το σωστο συνδυασμο θα τα καταφερει!καλο κουραγιο παιδια και μην ξεχνατε...σ οποιον αρεσουμε!!!!k.meteo@gmail.com


12 Οκτ 2010, 23:21
Προφίλ

Εγγραφη: 09 Σεπ 2010, 13:31
Δημοσ.: 11
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Vasiliki γειά σου. Θα ήθελα αν έχεις την καλοσύνη να στείλεις και σε μένα το πρόγραμμα της διατροφής που ακολούθησες. To e-mail μου είναι: <polygeni@upatras.gr>. Σ΄ευχαριστώ πολύ.


13 Οκτ 2010, 14:45
Προφίλ

Εγγραφη: 13 Οκτ 2010, 23:53
Δημοσ.: 2
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ....Θα ήθελα και εγώ το πρόγραμμα της διατροφής αν σας είναι εύκολο. To e-mail μου είναι: stauroula_89@hotmail.com.........ευχαριστώ πολύ!!!!


14 Οκτ 2010, 00:04
Προφίλ
Site Admin

Εγγραφη: 23 Δεκ 2009, 02:17
Δημοσ.: 420
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλώ να μην δημοσιεύετε τα προσωπικά σας email. Τώρα πια όλοι οι χρήστες είναι γραμμένει στο forum και μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


14 Οκτ 2010, 01:04
Προφίλ

Εγγραφη: 07 Οκτ 2010, 19:17
Δημοσ.: 4
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλησπέρα σε όλους....συγνώμη για τη καθυστέρηση ν απαντήσω...
Χαίρομαι ειλικρινά πολύ για το ενδιαφέρον που δείχνετε για την διατροφή!
Θα ετοιμάσω καποια φύλλα word και θα σας τα επισυναψω στις ηλεκτρονικές διευθυνσεις που μου στείλατε..θα το έκανα εδώ αλλά είναι μεγάλος ο όγκος αυτων που θέλω να γράψω..εδώ μπορούμε να συζητάμε απορίες και να μοιραζόμαστε νεες πληροφορίες..
Στο αρχείο που θα σας στείλω θα γράφω και για τους βλαστημένους πόρους και ότι άλλο μου ζητήσατε..
Στειλτε μου σε πμ , όσοι δεν μου στειλατε τα email σας.


14 Οκτ 2010, 21:26
Προφίλ

Εγγραφη: 28 Μαρ 2010, 02:36
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καταρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω την πρασινομάτα για την διεύθυνση του φαρμακοποιού που μου είχε δώσει, βάζω την αλοιφή 3 μήνες και εχω παρουσιάσει βελτίωση στο πρόσωπο(δεν φαίνονται σχεδόν καθόλου) και στα χέρια έχουν αρχίσει να μικραίνουν η άσπρες κηλίδες....Υ.Γ. άθληση και διατροφή σημαντικά


16 Οκτ 2010, 17:13
Προφίλ

Εγγραφη: 18 Οκτ 2010, 20:49
Δημοσ.: 1
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
maria έγραψε:
Anemoessa έγραψε:


ΠΑΙΔΙΑ Ο ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΕΠΙΤΡΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΤΡΟΦΕΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΥΣΤΗΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ.
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟΙ ΚΑΝΕΤΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


μηπως εχει καποιος αυτη την κατασταση ?

θελω και εγω το τηλεφωνο του φαρμακοποιου


18 Οκτ 2010, 20:55
Προφίλ
Site Admin

Εγγραφη: 27 Μάιος 2010, 22:17
Δημοσ.: 17
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Η απάντηση του Μιχάλη σχετικά με την ψωρίαση και ένα μήχανημα laser και η υπόλοιπη κουβέντα μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα, για τον λόγο ότι η συζήτηση έφυγε εκτός θέματος.

Διαβάστε το εδώ: http://forums.dromostherapeia.gr/viewtopic.php?f=12&t=450


23 Οκτ 2010, 16:25
Προφίλ

Εγγραφη: 07 Οκτ 2010, 19:17
Δημοσ.: 4
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλησπέρα σε όλους,

αύριο θα έχετε παραλάβει όλοι στα email σας ( όσοι μου το ζητήσατε τα προγράμματα διατροφής )
Ευχομαι σε όλους σας ξεχωριστά καλή αρχή και να είστε σίγουροι ότι όλα θα πάνε κάλα...

Διάβασα κάπου αύτο και είπα να σας το μεταφέρω

"ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΣΑΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ"
ΒΟΛΤΑΙΡΟΣ , ΓΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ


24 Οκτ 2010, 23:43
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 59  Επόμενο

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.