Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 29 Μαρ 2024, 10:04



Απάντηση στο θέμα  [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Επόμενο
ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ 
Συγγραφέας Μήνυμα

Εγγραφη: 28 Ιουν 2010, 16:38
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Δεν βλεπω να υπαρχει pm, οποτε το τηλεφωνο του φαρμακοποιου στο nick63@in.gr
Ευχαριστω


29 Ιουν 2010, 08:54
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
prasinomata... exw dokimasei k gw arketa gia tin leuki.. alla dn ipoxwrei.. an mporeis steile mou plirofories gia to farmakeio pou sou ftiaxnei tin krema.. steilto sto alkinoostech@yahoo.gr. S'euxaristw!


01 Ιούλ 2010, 16:39

Εγγραφη: 29 Ιουν 2010, 20:41
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΛΕΥΚΗ ΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ.ΕΧΑΡΙΣΤΩ.
EMAIL fotis1968@tellas.gr


01 Ιούλ 2010, 17:06
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλησπέρα και από μένα...ομοιοπαθής και εγώ θα ήθελα πληροφορίες για το φαρμακείο στο i_hrist@hotmail.com
Μετά από πόσο διάστημα φαίνεται κάποια διαφορά (αν φανεί...)? Μπας και δούμε κανένα αποτέλεσμα γιατί προς το παρόν ότι έχω δοκιμάσει δε λειτουργεί...

Ευχαριστώ πολύ και ελπίζω πραγματικά να δουλεύει...


05 Ιούλ 2010, 03:33
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Συναντησα σημερα τον φαρμακοποιο και απο αυριο ξεκιναω την θεραπεια.Πολυ αξιολογος κυριος, και θεωρω οτι αξιζει να προσπαθησω.Οσο για το κοστολογιο των σκευασματων ειναι πραγματικα αστειο σε αντιθεση με αυτα που εχω δοκιμασει ολα αυτα τα χρονια.Πραγματικα ο ανθρωπος ενδιαφερεται να βοηθησει. Πρασινοματα σε ευχαριστω και παλι για το χρονο σου και την διαθεση σου να βοηθας και αλλους!


05 Ιούλ 2010, 05:14
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
k gw ton episkeftika simera! simfwnw apolita me ton dimitri se osa eipe.. ksekinaw k gw tin therapeia.. prasinomata s' euxaristw poli!!! kali mas arxi! :)


06 Ιούλ 2010, 23:52

Εγγραφη: 29 Ιουν 2010, 20:41
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
[color=#000080][/color]ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΑ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ,ΕΝΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΓΕΝΗ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ.ΞΕΚΙΝΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΟΔΟ.


07 Ιούλ 2010, 23:43
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να μου στείλεις ,σε παρακαλώ, πρασινομάτα τα στοιχεία του φαρμακοποιού, αν και δεν κατοικώ στην Αθήνα και δεν ξέρω αν θα μπορώ να έχω πρόσβαση στην αλοιφή. Το mail μου είναι cchatzisideri@gmail.com
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.


10 Ιούλ 2010, 21:52
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Είμαι απ' αυτούς που είχαν βαρεθεί με τις θεραπείες και τα είχα παρατήσει. Η πρασινομάτα είναι αυτή που μου έδωσε το κίνητρο να ξεκινήσω πάλι απο την αρχή. Όπως έγραψα και σε προηγούμενο μηνυμά μου πάω πολύ καλά. Στο πρόσωπο δύσκολα διακρίνεται πια η λεύκη (δεν έχει λευκά σημεία, δεν είναι παντού το χρώμα του ίδιο ....προς το παρόν). Έχω ενάμισι μήνα που βάζω κρέμα στα χέρια, αργεί αρκετά στα δάκτυλα και στους αγκώνες (ο φαρμακοποιός είπε ότι στα σημεία που υπάρχει τριβή, είναι δύσκολο να φύγουν, θέλει περισσότερο χρόνο). Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσους θα ξεκινήσουν, με την κρέμα. Τελικά με λίγη τύχη όλα γίνονται......


12 Ιούλ 2010, 01:37
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
καλησπερα σε ολους όσους διαβάζουν στην συγκεκριμένη σελίδα. πάσχω και γω απο λεύκη τα τελευταία 5 χρόνια. έχω δοκιμάσει πάρα πολλές θεραπειες χωρίς κανένα αποτέλεσμα, αντιθέτως η εξέλιξη της ασθένειας είναι ραγδαία χρόνο με τον χρόνο. Ευτυχώς έχω αρκετά λεύκη επιδερμίδα και δεν είναι ιδαίτερα εμφανές το πρόβλημα. Το μόνο που κατάφερα (και χαίρομαι πραγματικά γι'αυτό) ήταν να το ξεπεράσω τουλαχιστον ψυχολογικά με την βοήθεια της οικογένειας μου.
Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θέλω να δορθωθεί το πρόβλημα και να ΠΡΟΣΠΑΘΩ!
τυχαία έμαθα για τον φαρμακοποιό και μόλις εχτες συναντηθήκαμε και ξεκιναώ και γω αισιόδοξη την θεραπεία. το κόστος είναι ελάχιστο σε σχέση με όσα έχω ξοδέψει όλα αυτά τα χρόνια.
Επίσης θα ήθελα να μοιραστώ μαζι σας και κάτι άλλο...Φαντάζομαι πως όλοι όσοι έχετε το πρόβλημα, είδικα σε σημεία ορατά, όπως τα χέρια ξέρετε πιθαμή προς πιθαμή που έχετε τα σημάδια...Εχτές λοιπόν ο φαρμακοποιός μου έβαλε σέ ένα σημείο του χεριού μου που ήταν ολόκληρο λευκό) κρέμα προκειμένου να μου δείξει πως θα την βάζω....Το πρωί που ξύπνησα παρατήρησα (το λέω και πραγματικά ανατριχιάζω) πως στο κέντρο έχει εμφανιστέι ένας κύκλος με το κανονικό χρώμα του δερματος μου!! δεν ξέρω τι να πω και πως να το εξηγήσω άλλα μου έδωσε πολυ μεγάλη δύναμη να συνεχίσω!!! κάλη επιτυχία σε όλους όσους δοκιμάζουν την θεραπεία.


12 Ιούλ 2010, 15:52
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Επόμενο

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.