Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 16 Απρ 2024, 07:06



Απάντηση στο θέμα  [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Επόμενο
ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ 
Συγγραφέας Μήνυμα
Global Moderator

Εγγραφη: 10 Φεβ 2010, 23:22
Δημοσ.: 204
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Η κρέμα κάνει και για το πρόσωπο. Εγώ την βάζω κάτω και απο τα μάτια.


04 Μάιος 2010, 22:34
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Prasinomata einai poli en8aryntiko oti kapoia aloifi sou ekane kalo. exw leuki edo kai pente xronia se poli ipia morfi sta daktila twn xeriwn kai sta gennitika organa kai ligo stin akri twn matiwn. exw paei stous kaliterous dermatologous edw ellada plironontas katostaria se episkepseis kai 8erapeies me aloifes kai vitamines. to mono pou exw kratisei giati empodizei tin eksaplosi ths leukis einai mia aloifi (VITIX) pou einai kathara gia thn leuki. Se parakalw steile mou sto email iwpetrop@yahoo.gr stoixeia tou farmakeiou pou perneis thn ftiaxth aloifh
Euxaristo poli


08 Μάιος 2010, 13:36

Εγγραφη: 28 Μαρ 2010, 02:36
Δημοσ.: 3
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
καλησπερα πρασινομάτα θα ηθελα και εγω αν γινεται το τηλεφωνο του φαρμακοποιου και την διεύθυνση του φαρμακείου...ael-forever@hotmail.com


10 Μάιος 2010, 23:47
Προφίλ

Εγγραφη: 17 Μάιος 2010, 01:10
Δημοσ.: 1
Δημοσίευση στοιχεια
καλημερα.θα ηθελα και εγω το τηλεφωνο και e-mail του φαρμακοποιου για την κρεμα της λευκης. το e-mail μου ειναι cked1972@yahoo.com. ευχαριστω


17 Μάιος 2010, 01:14
Προφίλ

Εγγραφη: 18 Μάιος 2010, 10:37
Δημοσ.: 1
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλημέρα

Θα μπορούσες να στείλεις και σε μένα το τηλέφωνο του φαρμακοποιού? Παλεύω χρόνια με τη λεύκη και τον τελευταίο καιρό κερδίζει αυτή... Email : elliepet999@yahoo.gr


18 Μάιος 2010, 10:41
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Καλησπέρα σε όλους! Έχω λεύκη εδώ και είκοσι χρόνια τουλάχιστον σε αρκετά μεγάλη έκταση του σώματος μου... συγκεκριμένα έχω στο πρόσωπο (που είναι και το τελευταίο σημείο που μου παρουσιάστηκε), στα χέρια και λιγότερο στα πόδια. Έχω επισκεφθεί πάρα πολλούς δερματολόγους, άλλοι υποστήριζαν ότι ο ήλιος δεν κάνει καλό κι άλλοι ότι ο ήλιος κάνει.... δοκίμασα διάφορα φάρμακα και αλοιφές με συνταγές γιατρών αλλά ποτέ δεν παρατήρησα την παραμικρή αλλαγή προς το καλό! Στο τέλος απογοητεύτηκα όπως οι περισσότεροι από εμάς, αποδέχθηκα τη "μοίρα" μου και τα παράτησα! Σε μεγάλο βαθμό έχω συμβιβαστεί με την εικόνα μου όμως πού και πού ψάχνω στο internet για ότι νεότερο επάνω στη λεύκη.... ίσως πράγματι η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! Πριν από λίγους μήνες είδα το blog της prasinomatas, αμέσως της έστειλα mail ζητώντας τα στοιχεία του φαρμακοποιού και λίγες μέρες μετά τον πήρα τηλέφωνο. Τον επισκέφτηκα κι από εκείνη τη στιγμή ξεκίνησα τη θεραπεία με την φτιαχτή κρέμα που μου έδωσε και κάποια συμπληρώματα διατροφής. Τρεις μήνες μετά έχω αρχίσει να βλέπω μεγάλη αλλαγή στο πρόσωπο (πια δεν διακρίνεται η λεύκη αν και αρκετά σκουρόχρωμος) όπου και άρχισα να βάζω την κρέμα πρώτα και ακολουθούν τα χέρια. Αργούν λίγο να "ανταποκριθούν" συγκριτικά με το πρόσωπο, όμως όλα δείχνουν ότι κι εκεί θα αποκατασταθεί το χρώμα του δέρματος με υπομονή κι επιμονή. Μην διστάζετε να την δοκιμάσετε, όπως και στην prasinomata έτσι και σε 'μένα έχει αποτελέσματα.... γιατί όχι και σε εσάς?
Prasinomata σε ευχαριστώ για την "ευαισθησία" σου! Ήταν αυτή που σε ώθησε να φτιάξεις το blog για να μάθουν κι άλλοι για την κρέμα αυτή και να ανακτήσουν τις ελπίδες τους. Για όλα υπάρχουν λύσεις αρκεί να ψάχνουμε και να "μοιραζόμαστε" !! Να είμαστε όλοι καλά


18 Μάιος 2010, 21:40

Εγγραφη: 23 Μάιος 2010, 18:17
Δημοσ.: 1
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΕΥΚΗ ΕΔΩ Κ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΟΙΦΗ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΤΟ MAIL MOY EINAI despoinoulakser@yahoo.gr.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


23 Μάιος 2010, 19:06
Προφίλ
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
Πρασινομάτα θα έθελα κι εγώ το τηλ. του φαρμακοποιού.Το e-mail μου είναι fotzim74@gmail.com Εχω λεύκη εδώ και 16 χρόνια. Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Τώρα βάζω Butavate lotion και Protopic (θεραπεία από δερματολόγο).Ακόμα δεν είδα αποτέλεσμα. Ευχαριστώ.


28 Μάιος 2010, 15:53
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
prasinomata kalispera..tha ithela ki ego ti dieuthinsi tou farmakopeiou...euxaristo poly! email:leizer333@gmail.com


05 Ιουν 2010, 19:13
Δημοσίευση Re: ΙΝΟΜΥΑΛΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ
prasinomata steile kai se mena ti diefthinsi tou farmakopeiou se parakalw.... to e-mail mou einai: vivian_papado@yahoo.gr
efxaristw poly
Vivian


10 Ιουν 2010, 19:16
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 588 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Επόμενο

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.