Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Ημερομηνία 19 Απρ 2024, 06:13



Απάντηση στο θέμα  [ 4 δημοσιεύσεις ] 
θεραπεια δοντιων με laser 
Συγγραφέας Μήνυμα
Δημοσίευση θεραπεια δοντιων με laser
καλη μερα και καλη εβδομαδα σε ολους
Εχει κανεις εμπειρια απο θεραπεια δοντιων με lazer ?
Δυστυχως εχω μια παθολογικη φοβια με τους οδοντοιατρους και σκεφτομαι μηπως η τελευταια λεξη της τεχνολογιας στην οδοντιατρικη
ειναι η σωτηρια μου.
Υπαρχουν οδοντιατροι με Laser αλλα τους εχει δοκιμασει κανεις ??
Ευχαριστω για την πιθανη βοηθεια


05 Ιούλ 2010, 11:01
Δημοσίευση Re: θεραπεια δοντιων με laser
Και εγώ θέλω να πάω σε οδοντιατρείο με laser, αλλά φοβάμαι μην αρχίσουν και μου κάνουν θεραπείες μόνο και μόνο για να μου πάρουν τα λεφτά, όπως κάνουν στα ιντιτούτα αποτρίχωσης. Τα ούλα μου αρχίζουν και σηκώνονται και φαίνονται οι ρίζες. Μόλις είπα στην οδοντίατρο να πάω να κάνω λέιζερ, αγρίεψε και μου είπε ότι δεν χρειάζεται. Ο καθένας κοιτάει το συμφέρον του. Έχω διαβάσει πολλά και το σκέφτομαι. Αν γνωρίζει κάποιος, ας μας πεί λίγα λόγια για την εμπειρία του.


06 Ιούλ 2010, 01:32
Δημοσίευση Re: θεραπεια δοντιων με laser
[quote="ΜΙΝΑ"]Και εγώ θέλω να πάω σε οδοντιατρείο με laser, αλλά φοβάμαι μην αρχίσουν και μου κάνουν θεραπείες μόνο και μόνο για να μου πάρουν τα λεφτά, όπως κάνουν στα ιντιτούτα αποτρίχωσης. Τα ούλα μου αρχίζουν και σηκώνονται και φαίνονται οι ρίζες. Μόλις είπα στην οδοντίατρο να πάω να κάνω λέιζερ, αγρίεψε και μου είπε ότι δεν χρειάζεται. Ο καθένας κοιτάει το συμφέρον του. Έχω διαβάσει πολλά και το σκέφτομαι. Αν γνωρίζει κάποιος, ας μας πεί λίγα λόγια για την εμπειρία του.[/quote]
εχεις δικιο , οι οδοντιατροι που δεν εχουν laser τα σαμποταρουν ..φυσικο ειναι.
Για να δουμε εχει δοκιμασει κανεις.


06 Ιούλ 2010, 15:59
Δημοσίευση Re: θεραπεια δοντιων με laser
Εγώ δεν έχω κάνει αλλά μου έχουν πεί ότι το κόστος είναι υψηλό. Μάλλον γι' αυτό δεν κάνουν πολλοί laser. Καιροί σήμερα είναι δύσκολοι....


07 Ιούλ 2010, 22:11
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  

Απάντηση στο θέμα   [ 4 δημοσιεύσεις ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.